Köklü ve Güçlü
Çözüm Ortağı

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda Türkiye için en iyiyi üretmeyi hedefleyen şirketimizin temelleri 1970 yılında Ankara’da bir aile işletmesi olarak atılmıştır. 50 yılı aşan yolculuğunda Kocalar, her geçen gün büyüyen bir şirketler grubuna dönüştü.
1970’li yıllarda bir aile şirketi olarak hizmet vermeye başladığımız günden itibaren sürekli olarak büyüyerek ve güçlenerek; çatımız altında yer alan güçlü markalara hayat verdik. Kocalar Beton, Kocalar Yatırım, SR Madencilik, Ankara Asfalt markalarını ülkemize kazandırmış olmanın mutluluğuyla, büyümeye ve güçlenmeye devam ediyoruz.
KOCALAR TARİHÇE

Deneyim ve Uzmanlığı Birleştiren
Beton, Yatırım, Asfalt ve Madencilik Çözümleri

Kocalar Beton, Kocalar Yatırım, SR Madencilik ve Ankara Asfalt markalarını çatısı altında bulunduran grup şirketimiz; hızlı ve güçlü bir şekilde büyümesini sağlayan gücü, tüm alt şirketlerinin aynı ilkelere ve vizyona bağlılığından almaktadır.

SAYILARLA KOCALAR

SAYILARLA

KOCALAR GRUP
Beton endüstrisindeki gelişmeler yakından takip edilerek, üretim süreçlerimizde en yeni teknolojiler kullanılmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız, yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünlerimiz Kocalar Hazır Beton’u bölgede lider konuma taşımıştır.
İLETİŞİME GEÇİN

Birlikte değer yaratabileceğimiz bir projeniz mi var? Kataloğumuzu indirerek bizi ve sunduğumuz hizmetleri daha yakından tanıyabilir, ya da bizimle iletişime geçerek aklınızdaki tüm sorulara yanıt alabilirsiniz.